Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

PULAKO - Realizacje posadzek przemysłowych

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 26.01.2015
Firma Pulako od wielu lat zajmuje się kompleksową realizacją prac posadzkarskich. Posiada bogatą i atrakcyjną ofertę, która zachęca klientów oczekujących na wszechstronność działań posadzkarskich. Pulako realizowała prace w różnego rodzaju obiektach – komercyjnych, sportowych, handlowych, użyteczności publicznej, produkcyjnych i wielu innych. Posiada duże doświadczenie w pracy z polskimi klientami, jak i z zagranicznymi, gdyż działa również na rynkach sześciu krajów Unii Europejskiej. Firma doskonale potrafi zrealizować zlecenie i zaprezentować nie tylko posadzkę technicznie doskonałą, ale i funkcjonalną oraz estetyczną.

Posadzki przemysłowe

Firma PULAKO ma niezwykle bogate doświadczenie w zakresie wykonywania posadzek przemysłowych. Swojego czasu realizowała i wciąż realizuje złożone projekty i zaawansowane prace w zakresie posadzek na terenie kilku krajów Europy. 

Bierze udział w dużych realizacjach, co wciąż pogłębia doświadczenie i co automatycznie przekłada się na samą atrakcyjność oferty. 

Firma PULAKO powstała w 1997 roku, a jej usługa posadzki przemysłowe wykonywana jest z dbałością o szczegóły określone w czasie rozmowy z klientem. 

Działalność firmy skoncentrowana jest na posadzkach przemysłowych i usługach z nimi związanych, dzięki czemu klienci mogą po prostu liczyć na kompleksowe rozwiązanie w tym zakresie. Specjaliści z firmy PULAKO doradzają klientom, starannie dobierają materiał i zarazem technologie wykonania. 

Firma ta jest wsparciem dla klientów na każdym etapie realizacji projektu, bez względu na stopień zaawansowania zlecenia. 

Posadzki przemysłowe PULAKO - najwyższa jakość wykonanie, solidny materiał i nowoczesne technologie.

Podobne firmy

Strona Maxx-Profi

Maxx-Profi

Dodano: 29.07.2013
Firma Maxx-profi od wielu lat produkuje profesjonalne urządzenia dekarskie, takie jak gwoździarki pneumatyczne, sztyfciarki gazowe, czy różnego rodzaju zszywacze. W naszym sklepie znajdziecie...
Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 10.07.2016

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku realizowania dla naszych klientów dystrybuowania najwyższej jakości wyrobów w postaci między innymi szerokiego asortymentu...

Strona iwonapellets.pl

iwonapellets.pl

Dodano: 04.01.2021
Grill na każdą okazję

Trwałość grillów marki Iwona Pellets gwarantuje wykonanie ich z postarzanej stali typu Corten, niewrażliwiej na niekorzystne warunki...
Strona RB Poziom

RB Poziom

Dodano: 18.08.2013
Firma Rb Poziom świadczy usługi budowlane na najwyższym poziomie. Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wykształceniem budowlanym. Wykonujemy remonty mieszkań, powierzchni biurowych i sklepów....